اندرس هاوزر

تامین و فروش تجهیزات اندرس هاوزر (Endress Hauser) توسط نمایندگی Endress Hauser در ایران

آشنایی با شرکت اندرس هاوزر

معرفی شرکت E + H
تاریخچه شرکت 

کمپانی اندرس هاوزر Endress Hauser  از یک کسب و کار کوچک شروع و امروز به یکی از بزرگترین تامین کنندگان ابزار دقیق در سراسر جهان تبدیل شده است. شرکت Endress Hauser  شرایط سخت و پیشرفت های بزرگ را پشت سر گذاشته است.

در سال 1953 دو مرد کاملا متفاوت باهم شرکت اندرس هاوزر را در یک اپارتمان خصوصی در لراخ(Lörrach) آلمان تاسیس کردند.یکی از آنها مهندس سوییسی لاغر قد بلند و قوی با 29 سال سن به نام Georg H Endress و دیگری مدیریک بانک آلمانی به نام Ludwig Hauser با 58 سال سن بود.

یک تیم خوب

با این حال این دو شریک متفاوت در ادامه کاملا باهم هماهنگ شدند.ترکیب آینده نگریEndress  و ملاحظه کار  Hauser باعث موفقیت آنها گردید. مهندس جوان فرصت هایی را که تکنولوژی جدید الکترونیکی برای اندازه گیری سطح ارایه می داد را به طور واضح می دید. تا آن زمان مقادیر قابل اندازه گیری به صورت دستی اندازه گیری و محاسبه می شد. بانکدار با تجربه رویکرد مناسبی برای کسب و کار و هدایت شرکت در سال های سخت اول در پیش گرفت.

سرمایه اولیه L Hauser 2000 مارک آلمان بود. اولین محل شرکت اندرس هاوزر در یکی از اتاق های آپارتمان Hauser  در Lörrach آلمان بود. اولین شرکت با نام تجاری Endress+Hauser در سال 1957 ثبت گردید.

تغییر نسل

Georg H Endress  به مدت 40 سال مدیریت کارخانه Endress Hauser را بر عهده داشت. او بازارها و کاربردهای جدیدی را پیدا کرد و متخصصان شرکت را در زمینه اندازه گیری سطح افزایش داد و برای تمام مشکلات صنعت در زمینه اندازه گیری راه حل هایی ارایه داد. در سال 1995 هنگامی که او مدیریت شرکت Endress Hauser را به پسر دوم خود Klaus سپرد شرکت اندرس هاوزر یک شرکت بین المللی شده بود و بیش از 4300 کارمند داشت.

Klaus Endress  متولد 1948 به طور هدفمند و حرفه ای کار پدر را ادامه داد و آن را توسعه داد. او با درک خدمات و ارایه راه حل ها با موفقیت با چالش های جهانی شدن رو به رو شد.

در اول ژانویه سال 2014 Matthias Altendorf به گروه شرکت Endress+Hauser اضافه شد و مسولیت مدیرت اجرایی شرکت را بر عهده گرفت و در ادامه به عنوان مدیر خط تولید انتخاب شد. شرکت اندرس هاوزر دارای نمایندگی در هر شش قاره می باشد. این شرکت دارای 1200 کارمند در بخش های مختلف فروش و خدمات می باشد.

info@amitistech.com

http://amitistech.com

تجهیزات اندرس هاوزر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :